قاضی را به استناد به چه قانونی الزام کنیم که سی دی و جزئیات حسابرسی نظریه کارشناسی را از کارشناس بگیرد و به ما بدهد؟

در یک پرونده کیفری به طرفیت اینجانب، قرار کارشناسی حسابرسی صادر شد و در نظریه کارشناسی اعلام گردید به استناد سی دی که حاوی فایل اکسل صورتحساب بانکی اصحاب دعوا بوده، انجام شده (که سی دی مربوطه توسط بانک با نامه بازپرسی در اختیار کارشناسان قرار گرفته بوده) و در مهلت قانونی به نظریه کارشناسی اعتراض کرده و تقاضای ارجاع به هئیت کارشناسی کردم که قاضی درخواست مرا رد کرد و فقط به کارشناس اعلام می کند که به دلیل تناقض در کارشناسی نظریه تکمیلی بدهد و بعد از ارائه نظریه تکمیلی مجدد اعتراض کردم و درخواست کردم که این سی دی که مرجع محاسبات برای ارائه نظریه، برای کارشناس بوده است را به من بدهند تا بتوانم صحت و سقم گزارش کارشناسی (چون مطمئن هستم اشتباه است) در بیاورم قاضی به من گفت که سی دی و جزئیات کارشناسی در پرونده موجود نیست که به من بدهد و نزد کارشناسان است.
سوالات :
سوال 1 حال آیا طبق قانون امکان اخذ سی دی از کارشناس و الزام کارشناس به ضمیمه کردن سی دی در پرونده برای دسترسی به آن برای اصحاب دعوا وجود دارد؟

سوال 2 این موضوع که به جزئیات حسابرسی دسترسی داشته باشند حق قانونی اصحاب دعوا می باشد یا خیر؟

سوال 3 قاضی را به استناد به چه قانونی الزام کنیم که سی دی و جزئیات حسابرسی نظریه کارشناسی را از کارشناس بگیرد و به ما بدهد؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: دلایل اثبات دعوی
3 پاسخ
803 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ ۱۷:۲۵