ایا امکان ثبت شکوائیه کیفری ازقاضی دردفترقضایی به جرم مفقود کردن عمدی قسمتی ازپرونده واصول اسناد طبق ماده 544 ق.م.ا وجود دارد ؟

به دفتر قاضی پرونده کیفری دو که مرا متهم به کلاهبرداری کرده و تمام اصول اسناد واریزهای مرا مفقود کرده بود وحتی اسکن نگرفته بود که ضم پرونده کند حضوری صبح زود امروز با کمک منشی دفتر وارد شدم جهت صحبت درباره مفقودی اصول اسناد اینجانب که قاضی ادعا می کرد که به خودت برگرداندم که مرا فریب داده و رسید برای دریافت اصول اسناد نیز به من نداده بود ودر دفتر ایشان ناگهان اصول اسناد را در زیر میز قاضی در جعبه که داده بودم دیدم به طرف ان رفتم و اصول اسناد را از جعبه دراوردم روی میز گذاشتم که این اصول اسناد من است چرا می گویی به من ندادی سریع اسناد را زیر میز گذاشت گفت نه این مال تو نیست تو بی خود کردی به وسایل من دست زدی گفتم من اصول اسناد می برم یا رسید به من می دهی با تهدید مرا از اتاق بیرون کرد من حفاظت اطلاعات تماس گرفتم وتوضیح دادم و مسئول حفاظت گفتند یه شکوائیه ثبت کن در دفتر قضایی یا مستقیم به دادستان بده تحت عنوان مفقود شدن قسمتی از پرونده و اصول اسناد طبق ماده 544 تعزیرات قانون مجازات اسلامی گفتم کد ملی هیچی از قاضی ندارم گفت نگران نباش به لحاظ امنیت و مقررات توسط دفتر خدمات قضائی پر میگردد و پرونده تشکیل می شود برای قاضی ثبت کردی کپی شو بیار دفتر حفاظت ما هم بررسی و تحقیق شروع می کنیم

ایا امکان ثبت شکوائیه کیفری ازقاضی دردفترقضایی به جرم مفقود کردن عمدی قسمتی ازپرونده واصول اسناد طبق ماده 544 ق.م.ا وجود دارد ؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اشخاص
حوزه قضایی: تهران
5 پاسخ
638 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ ۱۵:۳۹