چک

با سلامrnمن مبلغ 150 میلیون تومان از همکارم دریافت نمودم و به یکی از همسایگانمان که کار ساخت و ساز داده پرداخت نمودم.سود پول را به دوستم ماهانه پرداخت مینمودم. بابت پولی که دوستم به من داد چکی به همان مبلغ به ایشان دادم و بابت پولی که به همسایه دادم چکی دریافت نمودم .rnبعد از درخواست اصل پول از همسایه ایشان از باز پرداخت اصل پول ممانعت کرده و هر نوع دروغی را میگوید که از پرداخت پول شانه خالی کند . دوست من برای اینکه چک من برگشت نزند چکی که من از همسایه داشتم را به نام او کردم و او برگشت زد و الان هم من و هم متهم هر دو محکوم به پرداخت پول هستسم در صورتی که من صرفا واسطه بودم حالا دوستم میگوید فقط پول را از متهم اصلی میخواهد از لحاظ قانونی اگر او پول را ندهد تکلیف من چیست من که این پول را ندارم پرداخت کنم رای دادگاه به همراه مدارک برایتان ارسال میکنمrnحکم دادگاه من صادر شده است به من گفتند شما طبق حکم محکوم به پرداخت هستید خواهان میتواند پول را از هر دو خوانده بخواهد حتی میتواند من را اگر پول نداشته باشم زندان بفرستد rnچی کار کنم که فقط از صادر کننده چک پول را بخواهد وقت زیادی ندارم روی حک اعتراض بزنم تا 20 روز از زمان حکم میتوانم اعتراض کنمrnالبته اعتراض کاری از پیش نمیبرد فقط زمان را طولانی میکند حکم صادر شده من چه کار کنم میتونه من را به زندان بفرسته من فقط ظهر نویس چک بودم مسئولیت تضامنی دارم rn

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
2,343 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۳/۰۵/۱۶ ۰۱:۵۰:۴۰