مهریه

من در آذر ماه برای25 عدد سکه از مهریه 500 تایی خود جلسه داشتم که شوهرم شرکت نکرد و درخواست واخواهی داد که من از تاریخ جلسه بی اطلاع بوده ام و همچنین اظهار کردندکه من شهودی دارم که مهریه همسرم را پرداخته ام !!!!rnحال با توجه به اینکه ما 6 ماهه از هم جدا زندگی می کنیم و ایشان بنده را مجبور کرده بودند که در منزل پدری به مدت 2 سال زندگی کنیم تا در این مدت پس انداز کنیم و ایشان خانه بخرند و برای من هنوز بعد از سه سال مجلس عروسی نگرفتند و در نهایت با دخالتهای مادرشوهرم من را از خانه پدرش هم بیرون کردند... و متاسفانه قسمت عمده ای از جهیزیه بنده هم به علت کمبود جا در منزل پدرم در انبار ی منزل انها نگهداری می شد ... جاری بنده اطلاع داد شوهرت می خواهد وسایل خودش که برای جهیزیه خریده بفروشه تو هم بیا مبلمانت را ببر .... تا اینکه بعد از یکماه من به منزل پدر همسرم رفتم و در انجا با شوهرم درگیر شدیم ولی بالخره با اجازه پدرش راضی شد وسیله های من را بدهد و کارگراهای وانت هم با من بودند که من با اجازه وسایل را گرفتم و ایشان روز بعد از من در کلانتری شکایت کرد که فحاشی و بدون اجازه وارد منزل شده ام . در صورتیکه خلاف ادعایشان در دادگاه ثابت شد چون ایشان من را کتک زده بود و من برگه پزشکی قانونی داشتم و در نهایت شکایت متقابل بود و هر دو طرف مصالحه کردیم .... بنابر یان ایشان در مورد نفقه بنده اعلام کردند که من بدون اجازه منزل پدری را چون منزل مشترکمان بوده ترک کرده ام و مسحق نفقه هم نیستم .... rnحال بنده دیگر هیچ راهی برایم نمانده و ایشان می گویند که باید پول هم بدی تا طلاقت بدهم و گرنه تا اخر در عقد منی !!!! rnایشان حتی وام ازدواج بنده را هم هم در حساب خودشان دارند و به محض شروع دعواها تمام 13 میلیونی که من از روی حسن نیت به او داده بودم و پولهای خودش را هم یک 206 خریده بنام مادرش ... خلاصه خیلی به من کلک زدند ... حالا چگونه می توان از این خانواده احقاق حقمو بکنم !!!! همسرم خیلی هم دختر باز است و من شماره تلفن همه دوست دختراش رو هم دارم .. چطور می تونم ثابت کنم که خائن هم هست و کلا بی قید و بند اخلاقی هست rnrn

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
3,224 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ۱۶:۲۵:۲۱