ملاقات مادر با فرزند

سلام.
آیا امکانی وجود دارد تا ملاقات مادر و فرزند را به ماهی یک بار تقلیل داد؟
با توجه به این موارد که یک، دادگاه ملاقات را دو روز در هفته تعیین کرده است. دو، مادر کودک را دستاویزی برای آزار من و خانواده ام قرار می دهد. به عنوان مثال برادرش به همراه دو موتوری کوچه ای که منزل مسکونی من در آن واقع است را مسدود کردند و زمانی که سوار بر خودرو بودم شیشه های ماشین را خرد کردند و به جان ماشین افتادند و تشویقم می کردند از خودرو پیاده شوم، ولی به دلیل حضور خواهرم و این که شرط عقل بود، تنها با نگهبان های مجتمع و سپس پلیس تماس گرفتم و از درگیری اجتناب کردم و در نهایت هم جرم شان اثبات شد. سه، مشکلات اخلاقی دارد. مشکلاتی که شاید محکمه پسند نباشد، اما بسیار جدی ست. به عنوان مثال، روابط نامناسبی دارد. مسوولیت پذیر نیست و به دنبال نفع مادی بیش تر است. هر بار برای متوقف کردن مزاحمت ها پیشنهادهای تازه ای می دهد. چهار، از نظر شأن خانوادگی با خانواده ی من تفاوت های بسیاری دارد. از طرفی هیچ علاقه ای به فرزندش ندارد و تنها نمایشی از محبت می دهد. تصمیم به مهاجرت دارد و در حال انجام امور مربوط به مهاجرت است.
آیا می توان مادر را به دلیل این موارد از ملاقات محروم کرد، یا حداقل فواصل ملاقات ها را کاهش داد؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
2 پاسخ
2,482 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۳/۱۱/۱۴ ۱۵:۵۲:۱۱