اسیدپاشی به چشم و ریختن اسید بر روی لباس

سلام
من کارشناس آزمایشگاه یک شرکت صنایع غذایی می باشم چند روز پیش که من مرخصی بودم به من خبر دادند که همکارم از من شکایت کرده و اخطاریه ای برای شما به شرکت فرستاده اند نمی دانستم اصلا چرا و برای چه چیزی از من شکایت شده چون اصلا کاری نکرده ام خلاصه طبق اخطاریه به کلانتری رفتم موضوع شکایت را از مامور کلانتری پزسیدم پرونده را نگاه کرد گفت همکارتان از شما به خاطر اسیدپاشی روی چشم و لباس او و همچنین ایجاد ناامنی در محیط آزمایشگاه از دست شما شکایت کرده است خلاصه وقتی مامور کلانتری در فرم مخصوصی حرفهای من را یادداشت می کرد گفتم که اولا همه این اتهامات کذب محض می باشد و ثانیا اگر اسیدپاشی شده چرا به مسئول آزمایشگاه و مدیر کارخانه گزارش نشده و ثالثا ایشان شیفت شب بودند و من شیفت روز . هفته قبل شیفت روز با هم بودیم و وی سالم بوده و این هفته شیفت شب هستند .
می خواستم بدانم این اتهامات را من چه جوری جواب بدهم در صورتی که اصلا همچنین کاری نکرده ام آیا این آتهامات بر من وارد هست یا نه ضمنا من شاهد دارم که اصلا این کارها را نکرده ام
آیا می توانم از وی شکایت اعده حیثیت کنم چون بدجوری آبروی من را در کارخانه برده است
لطفا برای من پاسخ دهید که چیکار کنم؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: اسید پاشی
1 پاسخ
2,746 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ ۲۱:۰۶