مزاحمت و سلب آسایش

با سلام و خسته نباشید
حدود یک ماه پیش با دوست صمیمی خودم که از شهرستان به تهران آمده بود به منزل خودم که به همراه برادرم در آن زندگی می کنیم رفتیم ولی آنروز برادرم در خانه نبود و به شهرستان سفر کرده بود و ما تنها بودیم آن شب گذشت و فردا بنده با خبر شدم که دوستم با اجازه خودش دو نفر از دوستان خودش رو که بنده اصلا آشنایی با آنها نداشتم به خانه من دعوت کرده است و بنده به سبب دوستی چندین ساله خود چیزی نگفتم شب فرا رسید و اینها البته از نظر خودم و طبق تحلیل شخصی قصدهای شومی در سرشان بود(به نظر خودمقصد تجاوز با زور) بنده با تدابیری از آن نقشه شوم به نحوی خودم را خلاص کردم و گریخدم و فردا آنها را از خانه بیرون کردم.
فردا باز هم پیدا شدند و جلو در منزل با صدای بلند اعلام حضور می کردند که بنده ترتیب اثر نداده و بیرون نرفتم ولی ایشان بازهم با زنگ زدن به منزل و تلفن همراه بنده باز هم ایجاد مزاحمت کرد
الان بعد از حدود یک ماه بازهم ایجاد مزاحمت چه تلفنی و چه مراجعه به منزل شخصی می کند
لازم به توضیح است که این فرد قبلا از بنده تقاضای هم خانه بودن کرده بود که بنده نپذیرفته و مخالفت کرده بودم
من چطور میتوانم از دست این مزاحمت و سلب آسایش رها شوم و با این فرد چه رفتاری را در پیش بگیرم
با تشکر از کمکی که به این جانب می کنید

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: مزاحمت تلفنی
1 پاسخ
2,127 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ ۱۰:۵۲