ندادن دستمزد

با سلام خانمی هستم که مشغول کار دوخت پوشاک با دستمزد میباشم در تابستان امسال برای شرکت روئین تن حدودا 2600000 تومان کار در منزل خودم برای ان شرکت کار کرده ام که مدیر عامل این شرکت با داماد خود شریک بوده اند که تحویل کار به اینجانب به نام مدیر عامل وقت شرکت با امضاءوی بوده است به این صورت که کار برش در شرکت انجام میگرفت و بقیه کارها (دوخت کامل) به منزل من تحویل و پس از پایان کار از درب منزل تحویل راننده شرکت میشده پس از ان دستمزد یا به صورت نقدی یا بصورت چکی تا حد اکثر 40 یا50 روزه پرداخت میشد علیهذا به علت اختلاف مدیر عامل با شریک خود که دامادش میباشد شرکت را به نام داماد خود انتقال داده و راننده شرکت نیز پوشاک را به همان شرکت که اکنون به نام داماد نامبرده میباشد برده است که پس از علافی چند ماهه دستمزدما را به مدیر عمل قبلی حواله میکند در حالی که پوشاک به مدیر عامل کنونی شرکت تحویل داده شده و مهر شرکت را خورده است ومدارک تحویل در دفترهای شرکت نیز موجود است نامبرده اظهار میدارد که مدیر عامل قبلی به من بدهکار میباشد از ان باید پولتان را بگیرید و ایشان هم میگویند اگر پوشاک تحویل من شده پولتان را بدهم اگر نه که هیچ حالا که شرکت با مهر و همه مدارک به نام دامادشان شده و پوشاک را دامادشان از ما تحویل گرفته اند از دادن دستمزد تفره میرود لطفا مراحل قانونی و کوتاهترین راه را راهنمایی بفرمایید

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مطالبه وجه التزام قراردادی
1 پاسخ
3,439 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ ۱۷:۱۱