جواب برای نامه اداره برق

باعرض سلام وخسته نباشیدبنده مالک زمین هایی هستم که ادراه برق بدون اجازه بنده سالهای زیادی تیربرق فشارقوی گذاشته والان طی نامه ای باعنوان (اخطاریه رفع تجاوزازمسیروحریم خطوط برق)متن نامه بصورت ذیل میباشد:باسلام طبق گزارش واصله شمادرمسیروحریم خط تکمداره 132کیلوولت بین دکلهای104-103که حریم زمینی آن به مقدار9مترازسیم های کناری طرفین مسیرخط می باشداقدام به غرس اشجارغیرمجازنموده ایدازآنجاییکه برابرماده6تصویبنامه حریم خطوط هوایی انتقال وتوزیع نیروی برق ,هرگونه عملیات ساختمانی واقداماتی نظیرایجادتاسیسات صنعتی ومسکونی ومخازن سوخت وانبارداری وتاسیسات دامداری یاباغ ودرختکاری درمسیروحریم زمینی وهوایی خطوط انتقال برق ممنوع بوده وفقطاقداماتی ازقبیل زراعت فصلی وسصحی وحفظ یاکاشت درختان کم ارتفاع ,حفرچاه,وقنوات بدون استفاده ازدکل حفاری واکتشاف وبهره برداری ازمعادن ,راه سازی واحداث شبکه آبیاری مشروط براینکه مانعی برای دسترسی به خطوط برق نگردد بارعایت ماده 8این تصویب نامه وپس ازتاییدکارشناس این شرکت بلامانع خواهدبود لذاضمن جلب نظروتوجه شمابه خطرات احتمالی جانی ومالی ناشی ازاین عمل اخطارمی نمایدچناچه ازتاریخ رویت این اخطاریه نسبت به رفع تجاوزاقدام ننماییداقدامات قانونی مندرج درلایحه قانونی رفع تجاوزازتاسیسات آب وبرق کشورمصوب 1359بعمل خواهدآمد)اولاهمانطورکه گفتم تیرهای برق بدون اجازه بنده درزمین بنده گذاشته شده هست وسندرسمی زمین ها به اسم بنده می باشددوما:اصلادرنزدیکی تیرهای برق درختی وجودنداردوفقط یونجه موجودمیباشدواینکه درختها ازتیربرق 500مترفاطله دارددرخواست بنده ازشماخواستن راهنمایی ونوشتن نامه ای برای اداره برق تانامه رابه اداره برق ببرم ممنون بی صبرانه منتظرجوابتان هستم.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: وزارت نیرو در رفع ممانعت از مستحدثات غیر مجاز
1 پاسخ
2,542 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ ۰۸:۲۱