قولنامه

ا سلام
حدود ۲ سال پیش برای فروش زمینم به خانمی که در خارج از کشور زندگی‌ می‌کنه به بنگاهی رفتیم و مبایعه نامه نوشتیم، و چون کد پستی زمین را نداشتیم بنگاهی نتوانست ثبت کند و کد رهگیری را بگیرد و قرار شد فردای آن روز این کار را انجام دهیم ، اما همان روز فقط من و آن خانم آن مبابعه نامه را امضا کردیم بدون امضا بنگاهی و شاهد ! و بنگاهی آن روز یه فتو کپی از آن قرارداد را بما داد و اصلش برای تکمیل کردن پیش او ماند، یادآور شوم که این خانم با حساب کتابی‌ که داشتیم قبلان خارج از بنگاه ۵۰ میلیون از کّل پول را که ۲۶۰ میلیون بود را بییعانه به من داده بود و همینطور در این مبابعه نامه قید شد، و تاریخ محضر و آدرس آن نیزبرای ثبت قید شد ۶۰ روز پس از آن تاریخ ، که این خانم فردای ان روز برای تکمیل کردن قرارداد نیامد و پشیمان شد ! و آن 6۰ میلیون پیش من ماند (آن پول را دستی‌ داده و مدرکی‌ نداره )من با این حا ل روزتاریخ محضر به محضر رفتم اما ایشان نیامد، البته نتوانستم عدم حضور بگیرم چون استعلام‌ها را نگرفته بودم حالا ۲ سال از این موضوع گذشته و از این خانم خبری نشده و من هم ۸ ماهی‌ میشود که زمین را فروختم ۵۰۰ میلیون، اما همش تو فکر آن خانمم و آن فتوکپی مبایعه نامه که امضا کردم ! لطفا بفرمایید من چکار کنم ؟این خانم قانونأ چه کار میتواند علیه من بکند؟با این 60میلیون چکارکنم. در ضمن در قرار داد قید شده که هر کس پشیمان شود باید ۲۰ میلیون خسارت بدهد . ممنون

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: تنفیذ فسخ قرارداد / معامله
1 پاسخ
2,015 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۱۸:۵۶