اختلاف در شراکت

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
بنده با یکی از دوستان خود شراکتی یک مغازه موبایل را راه اندازی کردیم به اینصورت که مغازه و دکوراسیون و مقداری از اجناس را بنده تهیه کردم و ایشان نیز مقداری پول آوردند . مغازه دست ایشان بود و بعد از حدود یک سال ورشکست شده و پولی که خودش آورده بود را از طریق کلاهبرداری از دست داد. اکنون از دست من شکایت کرده که باید نصف پولی که آورده را بنده بدهم. هیچگونه شراکت نامه ای نداریم. شاهدهای شریک من همه بر شراکت ما شهادت داده اند اما کسی از آورده شریک من خبری ندارند. پرونده ما به شورای حل اختلاف داده شده. باتوجه به اینکه ایشان وکیل دارند و بنده نیز در رابطه با همچین مسائلی اصلا آگاهی ندارم میترسم که پرونده علیه من تمام شده و آش نخورده و دهن سوخته برایم بماند. در جلسه دوم شورا وکیلشان تقاضای سوگند کردند که من هم تقاضای مهلت کردم و کار به جلسه سوم کشیده شد. در جلسه سوم یکسری بحث ها و صحبت هایی شد که وکیلشان گفتند قسم بنده رو به دلیل ضد و نقیض حرفهایم قبول ندارند و تقاضا کردند که موکل خوشان قسم بخورد که بنده قبول نکردم چون مطمئنم که شریکم به قسم و سوگند اعتقادی ندارد. پرونده به همین صورت به قاضی شورا داده شده و منتظر هستیم ببینیم چه میشود. به نظرتون چه حکمی صادر میشود؟؟؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: اثبات شراکت
1 پاسخ
4,023 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ ۱۲:۳۸