دریافت افت قیمت خودرو و رای ندادن قاضی پرونده !

با سلام دو روزقبل پایان سال 94 یه خودرو باعث تصادف 3 خودرو دیگر شد و به علت فراری شدن از صحنه 100 درصد مقصر شناخته و متحمل 40 میلیون خسارت شده که البته یکی از اونا که دکتر بود از 22 میلیونش گذشت! ... الان خسارت وارد شده به پژو پارس 88 دوگانه بدون رنگ من هزینه خسارت مالی 5800 و افت ماشین 3 میلیون توسط کارشناس ارشد تصادفات راهنمایی دادگستری براورد شده و من ماشین رو قولنامه ای خدا شاهده 13 میلیون فروختم و هنوز سند و پلاک به نامم هست ... حال بعد یک ماه قاضی پرونده شورای حل اختلاف میگه کارشناسه غلط کرده اینقده زده و 3 میلیون افت ماشین فقط برای 5 سال هست و شامل شما نمیشه ... چه باید بکنیم ؟ واقعا بی انصافی نیست؟ شورا کارشناس راهنمایی دادگستری رو ادم بی سوادی میدونه که 15 هزار تومن هزینش رو دادم و خودشون معرفی کردن !!
ماشین منو رو قبل تصادف 24 میلیون میخریدن حالا قاضی حرف ما رو قبول نداره و میگه 16 تا 17 می ارزه که اصلا چنین چیزی نیست ...کالا یک جانبه به نفع مقصر که حتی گواهینامه نداره و مقصر هست داره میگیره ... چه باید بکنیم ....طرف هم میگه من یه ریال ندارم و بیمش هم چون بالای 4 میلیون خسارت زده شده نمیده ....قرار شده تا هفته دیگه اعلام نتیجه بشه .

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: مطالبه خسارت ناشی از تصادف
1 پاسخ
2,397 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ ۱۱:۲۷