مزاحمت تلفنی و پیامکی تهدید به آبروریزی ادعای طلب واهی

با عرض سلام و تشکر از سایتتان
خواهر خانمی دارم که در مرحله عقد میخواهد از شوهرش جدا شود و این شوهر بعلت حسادت و اینکه میخواهد رابطه من و همسرم را بهم بزند بعلت حسادت روانی چون زمان عقد ما با هم بوده مرتب با موبایل خانمم تماس میگیرد و پیامک میزند که 400 هزار تومان به خانم من دستی پول داده یه ادعای واهی و همچنین با پیامک تهدید میکرد بود به محل کار من میاید که مثلا آبروی من را جلوی همکارانم ببرد و نیز به مجل کار من آمده و به همکارانم گفته بود 400 هزار تومان از خانم من طلبکار که من نمیدهم خانم من هم بارداره و شدیدا اعصابش را بهم زده البته فحاشی نمیکند شایان ذکر است خانواه خانمم حتی همسرش حاضرند شهادت بدهند این فرد جهت مزاحت این ادعای واهی را دارد که تلته با توجه به واهی بودن هیچ مدرکی هم ندارد فقط قصد بهم ریختن روابط خانوادگی را دارد ممنون میشود بگویید به استناد چه مواد قانونی میتوانم بابت تهمت واهی طلبکاری که با مسیج و تلفنی به ما زده و همچنین تهدید به محل کار من آمدن و نیز اینکه آمده و به همکارانم جهت ریختن آبروی من چنین صحبتهایی کرده را میتوانم از او شکایت کنم . از قبل از راهنمایی آن جنابان کمال تشکر را میکنم چون واقعا خستم کرده منم آدم آبرو داری هستم و همسرم هم حاملس بازم منون

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مزاحمت تلفنی
1 پاسخ
1,958 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ ۰۰:۱۸