مشکلات من بعد از تصادف

من ماه پیش در اثر یک حادثه با یک خانمی تصادف کردم تصادفی که منجر به کوفتگی انگشت پا شد
با این خانواده تماس گرفتیم و گفتیم آقا یا رضایت بدید یا شکایت کنید من دو هفته ی دیگه باید از ایران برم برادر اون خانم از ما درخواست وجه نقد کرد ما هم روز داداگاه به قاضی گفتیم این مورد رو قاضی هم دستور داد ماشین آزاد بشه و به شاکی که 3 روز بود حتی برای شکایت هم نرفته بود 24 ساعت وقت داد که شکایت کنه.دو هفته گذشت و خبری نشد و ما از ایران خارج شدیم ولی چند روز بعدش پدرم زنگ زد که حکم اومده که برید و کوپن ماشین رو بدید ما تعجب کردیم قرار بود پرونده بسته بشه حالا هم حکم جلب من اومده من واقعا گیج شدم.پدرم میره به قاضی میگه دخترم ایران نیست قاضی میگه بگو بیاد.مگه آدم کشتم؟ مگه فرار کردم؟ خود قاضی پروندرو بست.مگه میشه که یه روز پرونده ببنده یه روز باز کنه؟
من به قاضی گفتم که دارم از ایران میرم .گفتم این مورد رو الان قاضی به پدرم میگه من نمیدونم چرا اون حکم رو دادم
من تا 4 سال دیگه برای پایان تحصیلاتم نمیتونم بیام ایران شاکی هم که کوپن رو کنده و 2 میلیون بابت یه کوفتگی دیه گرفته.خدا میدونه چه خبره.الان من چه طوری میتونم شکایت کنم از این رفتار قاضی؟
من دوس ندارم پرونده ی قضایی داشته باشم مگه چه کار کردم؟ یه برخورد با سرعت 2 کیلومتر در ساعت به خدا هیچیش نشد اون دختر همش فیلم بود برای پول

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مطالبه خسارت ناشی از تصادف
3 پاسخ
2,254 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ ۱۳:۱۷