تخلیه خونه از مستاجر بد حساب

سلام.بنده از جانب پدرم در یک مشاور املاک که با ما آشناییت داشت خونه خودمان رو اجاره دادیم ( به اسم پدر ولی پدر حضور نداشت .قولنامه قانونی با اسم و رسم پدر ) حالا بعد از گذشت چند ماه مستاجر بد حسابی کرده و پول اجاره را نمیدهد.الان 50 روزه اجاره نداده و تلفن جواب نمیده حاضر به پاسخگویی حضوری هم نیست.به محل کسبشم رجوع کردیم برخورد خیلی بد و تندی با ما کرد.تقریبا میشه گفت میخواد پول رو نده ( تقاضای وقت نمیکنه میگه نمیدم).حالا با این شرایط و اینکه پدر من شهرستان دیگه ای زندگی میکنه و براش مقدور نیست بیاد اینجا من با وکالت از طرف پدرچه طوری میتونم با سریعترین روش ممکن این مستاجر رو از خونه بیرون کنم.ناگفته نماند که تو قرار داد ذکر شده که اگر 10 روز تاخیر در دادن مبلغ اجاره باشه قرار داد فسخه و مالک میتونه تقاضای تخلیه بکنه.ضمنا از یک نفر وکیل شنیدم که گفت پدرم نمیتونه به من وکالت بده برای انجام اینکارا حتما باید به یک وکیل دادگستری وکالت بده.در آخر بگم که ما برای پایان هر سه ماه به مبلغ کل سه ماه از ایشون چک داریم ولی چک ها هم مال خودش نیست مال دخترشه.پیشاپیش بابت پاسخگویی و راه اندازی همچین وب سایتی از شما کمال تشکر رو دارم.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: اعلام فسخ اجاره
1 پاسخ
2,393 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ ۰۶:۲۶