نفقه در صورت اثبات عدم تمکین

با سلام و خسته نباشید \r\nمدت 4 سال است خانم بنده از من جدا زندگی می کند \r\nرفتم تمیکین زدم سه سال پیش رای تمکین صادر گردید و محکوم به تمکین گردیده خانم \r\nولی دوباره اعتراض کرد و رفت تجدید نظر که در تجدید نظر دوباره رای اولیه تایید شد که خانم باید تمکین کند \r\nرفتم اجرای احکام که خانم درخواست نفقه کرده بود و عنوان کردم نفقه به ایشان با توجه به رای تمکین تعلق نمیگیرد \r\nعنوان کردند و نامه ای به قاضی صادر کننده رای تمکین داده که مشخص کند آیا نفقه به خانم تعلق میگیرد یا خیر \r\n\r\nرفتم پیش قاضی پرونده را نگاه کرد عنوان نمود با توجه به اینکه خانم در تاریخ فلان که اجرائیه تمکین ارسال شده طی یک لایحه ای عنوان نموده خانه ای در شأن اینجانب تهیه تا برگردم \r\n\r\nالان در خونه پدری که مال خودم هست ولی در یک شهری دیگری زندگی می کنم و واسه زندگی آنجا را پیشنهاد دادم و عنوان نموده من اونجا نمیام \r\n\r\nدر صورتی که محل زندگی از شرایط ضمن عقد که خانم انتخاب کند نبوده است \r\n\r\nو بلاخره با دادن جواب نامه قاضی صادر کننده رای تمکین که عنوان نمودند در نامه جوابیه اجرای احکام که خانم عنوان نمودند طی لایحه مورخه که برمیگردد \r\n\r\nبه بنده گفتند باید نفقه پرداخت کنی \r\n\r\nدر صورتی که خانم بنده چهار سال است که با بنده زندگی نمی کند \r\n\r\n\r\nچه کار کنم لطفا جواب بنده را بدهید \r\n\r\nبا تشکر و سپاس

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: الزام به تمکین
حوزه قضایی: هرمزگان
1 پاسخ
2,873 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ ۰۸:۰۱