ازدواج مجدد تحت شرایط خاص

باسلام و احترام \r\nمن حدود 7 سال ازدواج نا موفقی داشتم که داستانش به صورت زیر است \r\nمن چند سال پیش از ازدواج توسط رییس اداره ام تحت فشار عصبی قرار گرفتم که منجر به بستری اینجانب در بیمارستان شدم بع از یک ماه از بیمارستان مرخص شدم و نام بیماری که به من گفتند دو قطبی بود و بع از چند سال بعد شروع به ازدواج کردم و تمام این مسائل رو به طرف مقابل گفته شد و ایشان با ازدواج موافقت کردند بعد از 20 روز زندگی دو باره بستری شدم و خانم بنده نتنها به بیمارستان برای سر زدن نیامد حتی تلفن هم نزد بعد از بیمارستان بیماری بنده را با استناد به بند 3 و 4 عقد نامه از اینجانب طلاق گرفت در صورتی که من خواستار طلاق نبودم اکنون بعد از 7 سال دوبار ه میخواهم ازدواج کنم که موردی پیداشده تمام مواردی که برایتان توضیح دادم را برایشان گفته ام ایشان با ازدواج موافقت کرده اما تحت شرایطی که من گفته ام که به صورت زیر است \r\nمن به ایشان گفتم که برگه محضری تحت عنوان اینکه ایشان با توجه به اینکه از تمام بیماری من باخبر هستند از این طریق این بیماری طلاق نخواهند گرفت \r\nمی خواستم بدانم از لحاظ حقوقی می توان روی این برگه محضری اگر اتفاقی در این خصوص بیفتد حساب کرد یا خیر و اگر نمی توان حساب کرد چکار باید کرد

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: فسخ نکاح / بطلان نکاح
5 پاسخ
3,490 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ ۲۱:۰۰