روند طلاق و حضانت فرزند

با سلام\\r\\nبنده خود مالک خانه هستم ولی به اصرار همسرم قرار شد خانه جدیدی رهن کنیم که وقتی من ماموریت بودم ایشان همراه خانواده خود اقدام کرده و خانه را جاره کردند بدون حضور من که بدلیل عدم ایجاد اختلاف بنده حرفی نزدم و ناراحتی ایجاد نکردم ولی بعد از 1 هفته متوجه شدم خانه را بنام پدر همسرم قولنامه کرده اند و از اعتماد من سوءاستفاده کرده اند و همچنین همسرم گفت این خانه برای من است و از خانه برو\\r\\nو روز بعد ک از سذکار برگشتم قفل در را عوض کرده و بنده را راه ندادند و به 110 ز زدند و پلیس گفت چون قولنامنه بنام شما نیست اجازه ورود نداری ولی متاسفانه صورتجلسه نکرد که من الان مدرکی داشته باشم که بنده را راه نداده اند \\r\\nبعد از 1 هفته هم مهریه خود را اجرا گذاشت و ماشین من را توقیف کرد\\r\\nالان هم حدود همسر بنده حدود 1 سال است که منزل را ترک کرده و با توجه به اینکه عدم تمکین دادم و رای به نفع من بود نیز ایشان برنگشت \\r\\nدر این 1 سال هم مانع از دیدن بچه هایم شده است\\r\\nبا توجه به اینکه دخترم 9 ساله است و پسرم 4 ساله ولی دادگاه به من وقت ملاقات هر دو هفته یکبار داده است آن هم 24 ساعت\\r\\nخواهش میکنم مرا راهنمایی کتید که چطور میتوانم حضانت فرزندانم را بگیرم ؟ مگر دختر بعد از 7 سال حضانتش با پدر نیست؟\\r\\nو اینکه حال که عدم تمکین گرفته ام چطور میتوانم اجازه ازدواج مجدد بگیرم؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: الزام به تمکین
حوزه قضایی: تهران
1 پاسخ
2,957 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ ۰۸:۳۶