اظهارنامه

با سلام\\\\r\\\\nمن در تاریخ 9 شهریور 95 خانه و زندگی خود را به دلیل فحاشی ها و تهمت هایی که به من و خانواده ام میزد ترک کرده ام. البته به شوهرم گفته بودم که خانه را ترک خواهم کرد. 6 روز بعد به همراه پدرم به خانه رفتم اما با در از پشت بسته شده و چسبی که روی کلید زده بودند مواجه شدم . با شوهرم و منزل پدر شوهرم تماس گرفتم جواب ندادند. بعد هم هرچقد با شوهرم تماس گرفتم رد تماس میداد.\\\\r\\\\nبعد آن روز اظهانامه ای از طرف او برایم آمد که نوشته بود به دلیل عدم بارداری من ایشان خواستار ازدواج مجدد هستند و 48 ساعت فرصت داده بودند تا به خانه برگردم\\\\r\\\\nحال سوال من این است:1) چرا با وجود اینکه خودم به خانه رفته بودم در را باز نکردند و چسب را بر کلید خانه زده بودند؟\\\\r\\\\n2) آیا هدفشان از فرستادن اظهار نامه طلاق بنده است؟\\\\r\\\\n3) آیا با وجود اینکه در این مدت هیچ کسی را برای برگرداندن من نفرستاده اند یا حتی خودشان هم دنبال من نیامده اند تا با من حرف بزنند( همهن روزی که به خانه رفتم صبح آن روز قبل از رفتم به خانه به شوهرم پیامک دادم که چرا نمیخواهد با من حرف بزند که جوابی بهم ندادند) قانونن میتوانستند برایم اظهارنامه بفرستن؟\\\\r\\\\n4) اقدامات بعدی آنها بعد از فرستادن اظهارنامه چه خواهد بود؟ الان من منتظر چه اقدامی باشم؟\\\\r\\\\n5) در جواب اظهارنامه چه باید بنویسم؟\\\\r\\\\nخواهش میکنم راهنماییم کنین

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
حوزه قضایی: آذربایجان شرقی
1 پاسخ
2,024 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۰:۱۲