متهم کردن شاکی

عرض سلام وادب خدمت شما عزیزان.وباتشکر از زمانی که میگذارید.\r\nسوال من اینه که من مدیر سایته شخصی هستم که ایشون نویسنده هستند و حدود10جلد کتابه ایشون در بازار موجود هست و شخص شناخته شده ای هستند وبیش از20سال سابقه دارند و استاد علومی مانند هیپنوتیزم ومدیتیشن هم میباشند.بنده به کمک ایشون و به درخواست مردم سایتی راه اندازی کردیم(من فقط سایتو مدیریت میکنم نه هیچ کاره دیگه و همه چیز به نام ایشون هست) و حدوده6ماه از عمره این سایت میگذره و هیپ مطلبه بدی هم درون سایت وجود نداشت و کاملا علمی و آموزشی بود و ما اموزشهارو به صورت فایل به کاربرانی که نیاز داشتند میفروختیم...تا اینکه متاسفانه سایت ما هک شد و بنده شکایت کردم و تشکیل پرونده در دادگستری دادم ولی پس مراجعه به پلیس فتا با برخورد زشت و توهین امیزی از طرف اون ماموری که پرونده رو برداشت مواجه شدم که مرتب داد میزدند و میگفتند:شما خودتون مجرم هستید و کارتون رمالی و فالگیری هست و اصلا نذاشتن من حرف بزنم و برخوردی کاملا سلیقه ای انجام دادند وگفتند که سایت شما مشکل داره و این کارا جرم داره!!! هکر هم ماله یک کشور دیگه شناسایی شد و گفتند نمیتونیم دستگیرش کنیم و پیگیری نداره...خلاصه الان هم حدوده21روز از تحویل پرونده گذشته وهیپ خبری ازشون نشد و خوده استاد هم به من گفتند که نگران نباش و اونها میخواستند تورو بترسونن...بنده تا بحال حتی پام به کلانتری هم باز نشده وادمه ابرو دار و فوق العاده مذهبی هستم و از اونروز تا الان همینطوری نگرانم چون افسره با لحنه بدی گفت من به قاضی گزارش میکنم...اخه اگه کاره ما جرم داشت که فیلتر میشدیم:( در کل بنده فقط از نظره فنی مدیر اون سایت هستم و هیچ کاره بدی نکردم...جسارتا از شما عزیزان خواهش میکنم که یه نظری بدید و بگید سرانجام پرونده چی شده با توجه به اینکه هکر یا همون مجرم غیره قابل دسترسی هست؟ روی نامه ی دادگستری نوشته بود پلیسه محترم حداکثر بعد از 15 روز نتیجه اعلام کنید...کد پرونده هم نمیدونم متاسفانه.\r\nایا امکانش هست که بنده دستگیر بشم یا برام دردسر درست بشه؟یه راهنماییم کنید خواهشا.خداخیرتون بده باتشکر فراوان از لطفه شما بزرگواران

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: سایر جرایم
حوزه قضایی: فارس
1 پاسخ
2,026 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ ۰۹:۵۷