ارجاع به مشاوره

سلام وقتتون بخیر\\r\\nمن در دوره عقد هستم و باکره نیستم. هشت ماه پیش همسرم منو ترک کرد و طی این مدت اصرار به طلاق توافقی آنهم بدون علت داشت و فقط بخاطر لجبازی. که من کوتاه نیامدم مرداد ماه شکایت ترک نفقه کردم که پس از حضور هر دو در کلانتری و با صحبت های مشاور کلانتری باهم آشتی کردیم. تعهداتی در آنجا دادیم. تعهداتمون این بود که سه ماه باهم زندگی کنیم اگر مشکلی نداشتیم پس از آن مراسم عروسی را برگزار کنیم. همچنین تعهد دادیم در روز مشخصی به مرکز مشاوره بیرون برویم و تعهد دیگر این بود که همسرم نفقه معوقه من را بصورت توافقی پرداخت کنه. در روز مشخص شده به مرکز مشاوره رفتیم و گزارش جلسه سازگاری بالای نود درصد ما بود. مشاور از ما خواست تا این مشاوره ها را ادامه بدهیم حتی نوبت دیگه ای بهمون دادن. اما پس از گذشت چند روز دوباره سر دلخوری های قبلی همسرم قهر کرد .الان شکایت تمکین داده و داره مراحلش طی میشه مددکار هم رفته خونه رو دیده فعلا رای صادر نشده. از طرفی پرونده مربوط به ترک نفقه من هم فعلا به دادسرا رفته و در بازپرسی اول هست.\\r\\nچون منو همسرم مشکل خاصی باهم نداریم و فقط داره لجبازی میکنه میدونم مشکلمون با چند جلسه مشاوره حل میشه اما ایشون چون با من لج کرده حاضر نیست مشاوره بیاد. میخواستم ببینم آیا راهی وجود داره که از طریق یکی از پرونده هایی که درجریانه به نوعی مجبورش کنم بیاد بریم مشاوره و جلسه های مشاورمون رو ادامه بدیم؟\\r\\nبا تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: اعلام تمکین
حوزه قضایی: تهران
1 پاسخ
3,397 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۱۵:۲۰