تعمیرات موبایل

با عرص سلام و خسته نباشید . بنده تعمیرکار موبایل هستم چند روز پیش شخصی به مغازه من امد و گفت که دو ماه پیش گوشی خود را برای تعمیر اورده بوده و سیم کارتش داخل موبال جا مونده بعد از چند روز امده و گوشی رو تحویل گرفته که موقع تحویل گرفتن متوجه شده سیم کارتش پانچ شده علتش را از من پرسیده و من هم علت را جهت تست یک گوشی لمسی عنوان کردم . حالا پس از گذشت 2 ماه گویا آن گوشی لمسی گران قیمت سرقتی بوده و حالا این اقا گرفتار شده و شاکی از او گوشی و یا مبلغ گوشی اش را میخواهد و بمن گفت که بروم رصایت شاکی اش را با دادن پول گوشی جلب کنم . من هم گفتم همچین چیزی امکان نداره چون ما همون اول سیم کارتو تحویل میدیم . نحایتا این اقا رفته و در کلانتری محل از من شکایت کرده و برای من احصاریه اومد من هم رفتم کلانتری در اصحاراتم نوشتم اولا چنین چیزی ممکن نیست چون ما در وحله اول سیم کارت و رم رو تحویل مشتری میدیم . دوما در اصلاعیه ای که روی دیوار زدیم هم ذکر شده که سیم کارت خود را قبل از تحویل بردارید و تعمیرگاه هیچ مسعولیتی قبول نمیکنه . در صمن ما برای تست انتن گوشی اصلا احتیاجی به سیم کارت نیست و براحتی با شماره گیری 112 قابل تست است اگر 112 را بگیرد یعنی مدار انتن سالم و اگر نگیرد خراب . پس اصلا دلیلی برای استفاده از سیم کارت جهت تست وجود ندارد . بنده صبح اولین جلسه ی دادگاهم هست ولی بسیار نگرانم چون امروز متوجه شدم این اقا قبص تعمیرگاه رو صمیمه پرونده کرده البته توی قبص فقط اسم خودش و مدل گوشیت نوشته شده نه ایچ چیز دیگه . و همینطور باخبر شدم که در اظهارات خودش نوشته که صدای من رو هم صبط کرده که مثلا گفتم اره یادمه گوشیتو اورده بودی سیم کارتش جا مونده بود . واقعا برام خیلی عجیبه چنین چیزی رو از کجا دراورده . در کل ممنون میشم به عنوان یک متخصص حقوقی منو راهنمایی بفرمایید تا بدونم ایا با این حرفا میتونه منو محکوم کنه یا نه و من باید چیکار کنم از دست این ادم خلاص بشم . من یه کاسب ابرو دار هستم و واقعا این موصوع هم وقت منو گرفته هم برام نگرانی بوجود اورده . ممنونم از اینکه وقتتون رو در اختیار من گزاشتین

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اشخاص
حوزه قضایی: البرز
1 پاسخ
2,332 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ ۲۳:۰۳