مغازه تجاری

سلام . باعرض خسته نباشید ما یک باب مغازه تجاری 3دانگ ما هستیم و3 دانگ شریکمون هستش در دزاشیب شمیران خیابان بوعلی به مدت 15 سال ما سهممون رو به شریکمون اجاره داده بودیم که از آن مبلغ اجاره توافق کرده بودیم گه هرسال 20 درصد به مبلغ قبلی اضافه کند واین هم بگم ملک موقوفه هستش ومتولی اوقاف شریکمون می باشد وما سرقفلی 3دانگ 3دانگ میباشیم ولی شریک ما یک اجاره نامه دستی باما نوشت تا پایان سال95 که چون این مغازه 25 تجاری دارد والان 40 متر هستش وایشون ازروی زمینش گذاشته مغازه را اجاره داده و تقسیم بر3 گردیده 1سهم ما و2سهم ایشون ومارا اصلا در اجاره ای که مغازه را اجاره داده به غیر دخیل نکرد والان ایشون مغازه را به مبلغ 70 میلیون پیش ماهی 6 میلیون اجاره داده به ما کلا ماهی 1200میلیون میدهد و اصلا زیربار نمی رود که 2تا ایشون یکی ما هستیم و به من میگوید برو هرکاری میخواهی بکن ولی دارایی مغازه مالیات مشاغل رو نصف به نصف داریم میدیم الان میخواهم شکایت کنم حق مون رو بگیریم راهش چیست آیا شما وکالت مارا قبول میکنید که اجارمون رو درست حسابی بگیریم و دارایی مالیات مشاغل قانونا از مستاجرباید گرفته بشه اما ایشون قبول نکرده وما باید نصف دارایی رو بدهیم اما نوشتیم 2سهم ایشون باید بده دراینجا 2 تا کارخلاف انجام داده اول این که بدون اجازه من اجاره داده مغازه را دوم مغازه خلاف داره ازجهت متراژولی اینو کاری ندارم قبول دارم 2تا بردارد یکی ما سوم دارایی رو نصف به نصف ازما گرفته لطفا راهنمایی ام میکنید باتشکر اگرهم وکالت من رو قبول میکنید من موافقم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مطالبه اجاره بهاء
6 پاسخ
2,615 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۴:۱۵