تخلیه منزل اجاره ای

با سلام و احترام

بنده منزلی صفر و نوساز رو اجاره کرده بودم به شرط تحویل و تکمیل 1 الی 2 روزه اما توی این مدت هیچ موردی از سمت صاحبخونه انجام نشد و با پیگیری خودم کارها انجام شد و قرار شد خودم مشکلات رو حل کنم و نهایتا فاکتور هزینه ها رو به ایشون تحویل بدم ضمنا کمیسیون مشاور املاک رو هم من از طرف ایشون پرداخت کرده بودم و قرار بود به همراه هزینه فاکتورها بهم پرداخت بشه . فقط سقف خونه رطوبت زده بود طوری که آب میریخت پایین سقف رو کندن بخاطر بررسی مشکل و چون سقف کنده بود و آب میومد ازش کمد های اتاقها رو نصب نکردند که بعد رفع عیب نصب بشه . نصاب کمدها هم گفته بود من چون کارم هم فضا نیاز داره هم کثیف کاری داره فقط نصف اتاق رو برام خالی بذارید که بعد رفع عیب لوله کشی بیام نصب کنم . یعنی عملا من اتاق خواب نداشتم و وسایل رو یه گوشه گذاشته بودم که بعد رفع مشکلات بتونم از اتاقها استفاده کنم . علیرغم پیگیری مکرر بنده تا بعد از حدود 40-45 روز مشکلات برطرف نشد و من که خسته و عصبی از رفت و آمد مداوم کارگرهای ساختمانی و بدقولی ها بودم منزل رو تخلیه کردم . صاحبخونه هزینه های من رو نگه داشته و نمیده و میگه که خونه رو تو تخلیه کردی پس تو باید کمیسیون بدی باقی هم بخاطر اجاره اون مدتت نگه میدارم . خسارت 2 بار جابجایی و هزینه کامیون و کمیسیون مشاور املاک و اعصاب خوردی و مرخصی های مکرری که برای رفع مشکلات خونه گرفتم هیچی . آیا من میتونم از ایشون شکایت کنم ؟ قانون حقوقی رو در این مورد برای مستاجر قائل شده ؟ چون من مطلع شدم در صورت عدم تحویل منزل طبق شرایط اعلام شده مستاجر میتونه منزل رو تخلیه کنه

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: اعلام فسخ اجاره
2 پاسخ
2,489 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ ۱۳:۱۴